2018 Gelinlik Koleksiyonu

2018 Gelinlik Koleksiyonu

Ağustos 15, 2018 0 Yazar: buxp

Geçmiş yıllarda sıklıkla rastladığımız bol kesim gelinlik tasarımları  2018 gelinlik koleksiyonunda yerini dar kesimlere bırakıyor. Alışıla gelen gelinlik tasarımları bu yıl farklı tasarımlarla öne çıkıyor ve görenleri etkisi altına alıyor.

Birbirinden şık ve bağımsız tasarımlar ünlü moda evlerinin tasarımcılarının ellerinden çıkarak hayat buluyor. Kabarık kesimler bu yıl dar kesimlerle tamamen farklı bir bakış açısı kazanıyor. Özellikle geçtiğimiz İlkbahar Yaz trendlerine bakıldığında dar kesimlerin en kadar ilgi gördüğü anlaşılır.

Kontrast Gelinlik Modelleri

gelinlik 2

Gelinlik modellerini hiç böyle görmemiştiniz. Kontrast kelime anlamı itibari ile zıtl veya karşıt anlamına gelir. Gelinliklerde bu detayı görmek pek de alışılmış bir durum değildir. Ancak çılgın tasarımcıların elinden çıkan kontrast gelinlik modelleri görenleri hayrete çıkarıyor.

Göğüs dekolteli gelinlik modelleri ve siyah şeritlere sahip tasarımlara kontrast gelinlik modellerinde rastlanılıyor. Her gelinlik için kabarık ve uzun etek kesimi beklenirken bu modelde mini etek kesimine rastlamak mümkün!

Düşük Omuz Gelinlik

İlkbahar ve Yaz gelinlik trendleri arasında düşük omuzlar öne çıkan tasarımlardan oluyor. Sonbahar Kış sezonu gelinlik modelleri arasında da rastlanılması ve tercih edilmesi beklenilen düşük omuz gelinlik modelleri zarafet duyguları ile gelinlik tercihi yapmak isteyenler için mükemmel bir model seçeneği olarak karşımıza çıkıyor.

Sade Gelinlik Modelleri

Öne çıkan gelinlik modellerinden biri de sade tasarımlar ile gözler önüne çıkıyor. Sade gelinlik modelleri zarif ve bir o kadar şık olup abartıdan uzak kalmak isteyenler için seçim kaynağı oluyor. Ünlü moda evleri her yıl sade gelinlik tasarımlarına yer veriyor ve her zevke hitap etmek için birbirleri ile yarışıyor.

Pantolon gelinliklerden dar etek kesimlerine kadar tüm gelinlik tasarımlarını 2018 gelinlik modasında bulmak mümkün! Transparan gelinlikler sade boyutlara ulaşıyor ve tercihini sade gelinlerden yana yapanlara farklı bir seçim kaynağı oluyor. Bunun yanı sıra uzun etek kesiminden hoşlanmayanlar için kısa kesimler bu yıl gelinliklerde sık rastlanılan modeller oluyor.